BOYS' SWIMMING
DAILY SCHEDULE
2023-24 SEASON SCHEDULE
- No games scheduled
-
Bangor at Camden Hills, 6:30 p.m.
-
Belfast, Lincoln Academy, Boothbay/Wiscasset at Mt. Ararat, 7 p.m.
-
Bonny Eagle at Cape Elizabeth, 4 p.m.
-
Bonny Eagle at Greely, 7 p.m.
-
Bonny Eagle at Thornton Academy, 4 p.m.
-
Bonny Eagle at Westbrook, 4 p.m.
-
Bonny Eagle, Kennebunk at Cape Elizabeth, 4 p.m.
-
Bonny Eagle, Massabesic at Deering/Portland, 7 p.m.
-
Boothbay/Wiscasset at Lincoln Academy, 6 p.m.
-
Brewer/Hampden at Edward Little/Leavitt/Poland, 7 p.m.
-
Brunswick at Edward Little/Leavitt/Poland, 7 p.m.
-
Brunswick at Lincoln Academy, 6 p.m.
-
Brunswick at Morse, 7 p.m.
-
Camden Hills at Belfast, 5 p.m.
-
Camden Hills at Ellsworth, 7 p.m.
-
Camden Hills, Mt. Desert Island at George Stevens, 6 p.m.
-
Cape Elizabeth at Gorham, 4 p.m.
-
Cape Elizabeth at Windham, 4 p.m.
-
Cape Elizabeth, Kennebunk at Gorham, 4 p.m.
-
Cheverus at Deering/Portland, 5 p.m.
-
Cheverus at Freeport, 7:15 p.m.
-
Cheverus at South Portland, 7 p.m.
-
Cheverus at Windham, 4 p.m.
-
Cheverus at Yarmouth, 10:30 a.m.
-
Class A state championships, 11 a.m.
-
Class B state championships, 11:30 a.m.
-
Cony at Lewiston, 7 p.m.
-
Cony, Morse at Messalonskee, 7 p.m.
-
Cony, Waterville/Winslow at Brunswick, 7:30 p.m.
-
Deering/Portland at Cape Elizabeth, 4 p.m.
-
Deering/Portland at Kennebunk, 4 p.m.
-
Deering/Portland at South Portland, 4 p.m.
-
Deering/Portland at Waynflete, 4 p.m.
-
Edward Little/Leavitt/Poland, 7 p.m.
-
Edward Little/Leavitt/Poland at Cony, 7 p.m.
-
Edward Little/Leavitt/Poland at Morse, 7 p.m.
-
Ellsworth at Morse, 7 p.m.
-
Erskine Academy at Belfast, 5 p.m.
-
Erskine Academy at Camden Hills, 6:30 p.m.
-
Erskine Academy, at Cony, 7 p.m.
-
Erskine Academy, Brewer/Hampden at Messalonskee, 7 p.m.
-
Erskine Academy, Gardiner at Lewiston, 3:30 p.m.
-
Erskine Academy, Gardiner at Lincoln Academy, 6 p.m.
-
Erskine Academy, Mt. Ararat at Cony, 7 p.m.
-
Falmouth at Gorham, 4 p.m.
-
Falmouth at Thornton Academy, 4 p.m.
-
Falmouth at Westbrook, 4 p.m.
-
Falmouth at Windham, 4 p.m.
-
Falmouth, Kennebunk at Cape Elizabeth, 4 p.m.
-
Falmouth, Scarborough, Yarmouth at Cape Elizabeth, 4 p.m.
-
Freeport at Deering/Portland, 5 p.m.
-
Freeport at Falmouth, 10 a.m.
-
Freeport at Greely, 7 p.m.
-
Freeport at Windham, 7:15 p.m.
-
Freeport at Yarmouth, 10:30 a.m.
-
Gardiner/Hall-Dale at Messalonskee, 7:15 p.m.
-
Gardiner/Hall-Dale vs. Edward Little/Leavitt/Poland,
-
Gorham at Cheverus, 4 p.m.
-
Gorham at South Portland, 4 p.m.
-
Gorham at Thornton Academy, 4 p.m.
-
Gorham at Westbrook, 4 p.m.
-
Gorham at Windham, 4 p.m.
-
Greely at Cape Elizabeth, 4 p.m.
-
Greely at Cheverus, 4 p.m.
-
Greely at Falmouth, 3:30 p.m.
-
Greely at Scarborough, 7 p.m.
-
Greely, Kennebunk at Cape Elizabeth, 4 p.m.
-
Kennebunk at Cape Elizabeth, 4 p.m.
-
Kennebunk at Falmouth, 4 p.m.
-
Kennebunk at Scarborough, 4 p.m.
-
Kennebunk at South Portland, 4 p.m.
-
Kennebunk at Yarmouth, 10:30 a.m.
-
Kennebunk, Deering/Portland at Cape Elizabeth, 4 p.m.
-
Kennebunk, Thornton Academy at Cape Elizabeth, 4 p.m.
-
Kennebunk, Westbrook at Cape Elizabeth, 4 p.m.
-
KVAC Class A Championship, 9 a.m.
-
KVAC Class B Championships, 2:30 p.m.
-
Lewiston at Brunswick, 7:30 p.m.
-
Lewiston at Edward Little/Leavitt/Poland, 7:30 p.m.
-
Lewiston at Lincoln Academy, 6 p.m.
-
Lewiston at Mt. Ararat, 7:30 p.m.
-
Lincoln Academy at Messalonskee, 7 p.m.
-
Lincoln Academy, Boothbay/Wiscasset at Cony, 7 p.m.
-
Lincoln Academy, Boothbay/Wiscasset at Waterville/Winslow, 6 p.m.
-
Lincoln Academy, Edward Little/Leavitt/Poland at Boothbay/Wiscasset, 6 p.m.
-
MCI, Waterville/Winslow at Erskine Academy, 7 p.m.
-
MCI, Waterville/Winslow at Gardiner, 7 p.m.
-
Messalonskee at Camden Hills, 6:30 p.m.
-
Messalonskee at Waterville/Winslow, 6:30 p.m.
-
Messalonskee vs Wiscasset/Boothbay vs Lincoln,
-
Messalonskee, George Stevens at Bangor, 6 p.m.
-
Messalonskee, George Stevens at Old Town/Orono, 6 p.m.
-
Morse at Belfast, 5 p.m.
-
Morse at Lewiston, 7 p.m.
-
Morse at Mt. Desert Island, 6 p.m.
-
Mt. Ararat at Brunswick, 6:30 p.m.
-
Mt. Ararat at Camden Hills, 6:30 p.m.
-
Mt. Ararat at Edward Little/Leavitt/Poland, 7 p.m.
-
Mt. Ararat at Morse, 7 p.m.
-
North Southwesterns, 5 p.m.
-
North Southwesterns, 5 p.m.
-
Old Town/Orono at Camden Hills, 6 p.m.
-
Scarborough at Bonny Eagle, 4 p.m.
-
Scarborough at Freeport, 7:15 p.m.
-
Scarborough at Windham, 4 p.m.
-
South Portland at Bonny Eagle, 4 p.m.
-
South Portland at Falmouth, 4 p.m.
-
South Portland at Freeport, 7:15 p.m.
-
South Portland at Greely, 7 p.m.
-
South Portland at Yarmouth, 4 p.m.
-
South Southwesterns, 10 a.m.
-
Thornton Academy at Cape Elizabeth, 4 p.m.
-
Thornton Academy at Cheverus, 4 p.m.
-
Thornton Academy at Kennebunk, 4 p.m.
-
Thornton Academy at Scarborough, 7 p.m.
-
Waterville/Winslow at Edward Little/Leavitt/Poland, 7 p.m.
-
Waterville/Winslow at Lewiston, 7 p.m.
-
Waynflete at Bonny Eagle, 4 p.m.
-
Waynflete at Freeport, 7:15 p.m.
-
Waynflete at Gorham, 4 p.m.
-
Waynflete at Kennebunk, 4:15 p.m.
-
Waynflete at Scarborough, 4 p.m.
-
Waynflete at Thornton Academy, 4 p.m.
-
Westbrook at Cape Elizabeth, 4 p.m.
-
Westbrook at Cheverus, 7 p.m.
-
Westbrook at Greely, 7 p.m.
-
Westbrook at Scarborough, 4 p.m.
-
Westbrook at Waynflete, 4 p.m.
-
Windham at Deering/Portland, 5 p.m.
-
Windham at Kennebunk, 4 p.m.
-
Windham at Westbrook, 4 p.m.
-
Yarmouth at Bonny Eagle, 4 p.m.
-
Yarmouth at Gorham, 4 p.m.
-
Yarmouth at Greely, 7 p.m.
-
Yarmouth at Waynflete, 7 p.m.
Wednesday, December 6
Friday, December 8
Saturday, December 9
Monday, December 11
Wednesday, December 13
Friday, December 15
Saturday, December 16
Tuesday, December 19
Wednesday, December 20
Thursday, December 21
Friday, December 22
Wednesday, December 27
Thursday, December 28
Friday, December 29
Saturday, December 30
Tuesday, January 2
Wednesday, January 3
Friday, January 5
Saturday, January 6
Wednesday, January 10
Thursday, January 11
Friday, January 12
Saturday, January 13
Wednesday, January 17
Friday, January 19
Saturday, January 20
Wednesday, January 24
Thursday, January 25
Friday, January 26
Saturday, January 27
Monday, January 29
Tuesday, January 30
Wednesday, January 31
Thursday, February 1
Friday, February 2
Saturday, February 3
Friday, February 9
Saturday, February 10
Monday, February 19
Bangor at Camden Hills, 6:30 p.m.
Bangor at Camden Hills, 6:30 p.m.;