Daily Schedule

Find game schedules and completed game scores by selecting a date in the calendar below:

Calendar results:

Schedule for Saturday, September 22, 2018

FIELD HOCKEY

  • Camden Hills at Edward Little, 11 a.m.
  • Freeport at Yarmouth, 11 a.m.
  • MCI at John Bapst, 1:30 p.m.
  • Greely at Traip Academy, 9:30 a.m.
  • Winslow at Lawrence, 10 a.m.
  • Piscataquis at Central, 11 a.m.
  • Mt. View at Waterville, 10 a.m.
  • Fryeburg Academy at Cape Elizabeth, 1 p.m.
  • Oceanside at Erskine Academy, 9 a.m.
  • Massabesic at Falmouth, 7 p.m.
  • Nokomis at Brewer, 11 a.m.
  • Wells at North Yarmouth Academy, 10:30 a.m.
  • Gardiner at Leavitt, 10 a.m.
  • Sacopee Valley at Lake Region, 11 a.m.
  • Kennebunk at Thornton Academy, 10 a.m.
  • York at St. Dominic, 11 a.m.
  • Hermon at Belfast, 11 a.m.
  • Morse at Lincoln Academy, 10 a.m.
  • Lewiston at Cony, 10 a.m.

FOOTBALL

  • Waterville at Nokomis, 1 p.m.
  • York at Leavitt, 7 p.m.
  • Sacopee Valley at Traip Academy, 1:30 p.m.
  • Bangor at Oxford Hills/Buckfield, 1 p.m.
  • Wells at Oak Hill, 1:30 p.m.

BOYS' SOCCER

  • North Yarmouth Academy at St. Dominic, 1 p.m.
  • Fort Kent at Ashland, 2 p.m.
  • Thornton Academy at Massabesic, 3 p.m.
  • Fryeburg Academy at Sacopee Valley, 6 p.m.
  • Greenville at Penobscot Valley, 4:30 p.m.
  • Dexter at Central, noon
  • Machias at Bangor Christian, 1 p.m.
  • Kennebunk at Westbrook, 10 a.m.
  • Traip Academy at Freeport, 11:30 a.m.
  • George Stevens at Houlton, 1 p.m.
  • Gardiner at Leavitt, 3:30 p.m.
  • Mt. Desert Island at Caribou, 3 p.m.
  • Wells at Gray-New Gloucester, 3 p.m.
  • Winslow at Erskine Academy, 10 a.m.
  • Dirigo at Spruce Mountain, 1 p.m.
  • Ellsworth at Hermon, 11 a.m.
  • Washington Academy at Foxcroft Academy, 1 p.m.
  • Wiscasset/Boothbay at Monmouth Academy, noon
  • Camden Hills at Lewiston, 7 p.m.
  • Presque Isle at John Bapst, 1 p.m.
  • Rangeley at Greater Portland Christian, 2 p.m.
  • Yarmouth at Poland, 11:30 a.m.
  • Shead at Southern Aroostook, 1 p.m.
  • Medomak Valley at Lincoln Academy, 7 p.m.
  • Vinalhaven/North Haven at Buckfield, 9 a.m.
  • Calais at Bucksport, 1 p.m.

GIRLS' SOCCER

  • Shead at Southern Aroostook, 2:30 p.m.
  • Fort Kent at Ashland, noon
  • Calais at Bucksport, 11 a.m.
  • Vinalhaven/North Haven at Buckfield, 9 a.m.
  • Presque Isle at John Bapst, 11 a.m.
  • Dexter at Central, 10:30 a.m.
  • Fryeburg Academy at Sacopee Valley, 4 p.m.
  • Monmouth Academy at Mt. Abram, 11 a.m.
  • Penobscot Valley at Greenville, 1 p.m.
  • Old Orchard Beach at Lake Region, 1 p.m.
  • Winslow at Erskine Academy, 11:30 a.m.
  • Pine Tree Academy at Searsport, TBD
  • Wells at Gray-New Gloucester, 1 p.m.
  • Maranacook at Leavitt, noon
  • Portland at South Portland, 11 a.m.
  • George Stevens at Houlton, 2:30 p.m.
  • Sanford at Deering, 11:30 a.m.
  • Waynflete at Greely, 10 a.m.
  • Poland at Yarmouth, 6 p.m.
  • Gorham at Falmouth, 2 p.m.
  • Brewer at Belfast, 10 a.m.
  • Freeport at St. Dominic, 10 a.m.
  • Medomak Valley at Lincoln Academy, 5 p.m.
  • Mt. Desert Island at Caribou, 1 p.m.
  • Nokomis at MCI, 10 a.m.
  • Rangeley at Greater Portland Christian, 12:30 p.m.
  • Biddeford at Scarborough, noon

VOLLEYBALL

  • Mt. Desert Island at Deering, 11:30 a.m.
  • Bonny Eagle at Gorham, 11:30 a.m.
  • George Stevens at Calais, 2:30 p.m.